[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Ловимо щуку (про все )
rubakДата: Неділя, 29.04.2012, 13:15 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 33
Нагороди: 4
Репутація: 8
Статус: Offline
cry cry cry cry cry

Додано (29.04.2012, 13:13)
---------------------------------------------
Був с.Княже з берега ловив на тому що острів може бути було кілька виходів та кілька зловив тобто цікаво проходити після зими в руках спініг просто по гуляти та як ще не можна на човні виходити треба задовільнятись тим що є. Тобто я задоволений biggrin biggrin biggrin

Додано (29.04.2012, 13:15)
---------------------------------------------
Ще чув що у с.Ремезівці щуку просто бешініє так це чи ні щось під скажіть хотілось би поїхати wacko tongue

 
HobiДата: П`ятниця, 15.06.2012, 00:37 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 78
Нагороди: 4
Репутація: 10
Статус: Offline
На рахунок Ремезівців можу сказати що по щуці не поступається Княжим ровам, без результату звідти поїхати дууууже важко, хоч трофейнй щуки балують рідко. в основному стандарт 1кг +-. А з лодки десяток штук - не дивина.
 
Darck-wolfДата: П`ятниця, 15.06.2012, 15:52 | Повідомлення # 3
ххх
Група: Пользователи
Повідомлень: 17
Нагороди: 4
Репутація: 7
Статус: Offline
Погоджуюся, хоча великі трофеї не є великою рідкістю. Головне не полінитися в правильній підборці наживки і найголовніше мати терпіння.
 
rubakДата: П`ятниця, 15.06.2012, 20:46 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 33
Нагороди: 4
Репутація: 8
Статус: Offline
Мені здається що в с.Княжому на ровах теке краще там і щука і окунь непогатий тай ловити є місце три озера тай трофеї там частіше попадають. biggrin
 
HobiДата: П`ятниця, 15.06.2012, 21:02 | Повідомлення # 5
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 78
Нагороди: 4
Репутація: 10
Статус: Offline
Є ще щука на Комсомольському, Шевченківському, Плугівському озерах. Якщо після роботи , я полюбляю виплисти на Шевченківське озеро.
 
lensergiyДата: П`ятниця, 15.06.2012, 23:04 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Offline
так hobi ,на рахунок шевчика ти правий. я теж люблю там порибалити. і трофеї в нас не погані. минулого року кажуть велика щука брала на воблери, хто знає які робочі пишіть.
 
rubakДата: П`ятниця, 15.06.2012, 23:18 | Повідомлення # 7
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 33
Нагороди: 4
Репутація: 8
Статус: Offline
Mepps COMET синього кольору результати дає непогані від 3-4 трійка на окуня щуку ,окунь досить непоганий можна сказати трофейний.
 
Darck-wolfДата: Субота, 16.06.2012, 22:46 | Повідомлення # 8
ххх
Група: Пользователи
Повідомлень: 17
Нагороди: 4
Репутація: 7
Статус: Offline
На рахунок мепсів, менів здається що найробочіша модель то аглія лонг
 
HobiДата: Субота, 16.06.2012, 22:56 | Повідомлення # 9
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 78
Нагороди: 4
Репутація: 10
Статус: Offline
Найпопулярніша з МЕПСІВ звичйно Аглія (звичайна), Лонг - універсальна вертушка, так як добре працює і на течії. На користь Аглії Лонг 2 можу скозати , що з мепсів вона найбільше використовувалась миналого року на Шевченківському, принаймі в колі моїх знайомих...
 
Darck-wolfДата: Неділя, 17.06.2012, 21:14 | Повідомлення # 10
ххх
Група: Пользователи
Повідомлень: 17
Нагороди: 4
Репутація: 7
Статус: Offline
Лонг працює цього року на комсіку гарно
 
lensergiyДата: Понеділок, 18.06.2012, 00:00 | Повідомлення # 11
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Offline
Всім привіт. Був сьогодні на Дніпрі на заплавах. Тут рибалка цікава. Ловиться щука і судак різних розмірів але чомусь всі ловлять на силікон. Окуня тут як на дамбі шевчика плотви. Бачив як рибаки ловлять на кормушки рибини з червоними поплавками і хвостом мінімум на пів руки але посоромився підійти і запитати що це за риба. Буде можливість то на вихідні попробую теж.
 
HobiДата: Понеділок, 18.06.2012, 10:16 | Повідомлення # 12
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 78
Нагороди: 4
Репутація: 10
Статус: Offline
lensergiy .Гарно тобі порибалити і відпочити на вихідних і обовязково напиши шо то за риба з червоними пловниками і великим хвостом.
 
AngelTimДата: Вівторок, 19.06.2012, 21:15 | Повідомлення # 13
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 235
Нагороди: 6
Репутація: 48
Статус: Offline
Ще досить непогано гамоніють на наших водоймах Спінекси особливо четвірка провірено колір білий в чорну полоску бомба!!!!!!!!!
Ще теж непогані Блюфокси четвірка та пятірка на Княжому бомба. biggrin :D biggrin :D
 
HobiДата: Понеділок, 25.06.2012, 00:31 | Повідомлення # 14
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 78
Нагороди: 4
Репутація: 10
Статус: Offline
Сьогодні в Ремезівцях з другом тестили кілька воблерів, в основному - попери від Косадаки та Страйк-Про. Звіт напишу трохи пізніше. Хочу сказати що кльову сьогодні небуло, дошка на дамбі піднята, в рибаків по 1-5 дрібних линків. Щука - по 3 щуки на кожну з двох лодок включаючи нашу, в лодці- двоє рибалок(виходить по півтора щуки на рибака).
 
Darck-wolfДата: Понеділок, 25.06.2012, 10:21 | Повідомлення # 15
ххх
Група: Пользователи
Повідомлень: 17
Нагороди: 4
Репутація: 7
Статус: Offline
В чора був на Комсомольському озері, кльову небуло взагалі, витягнув окунька на воблер від фірми касадака модель ІОН.
 
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: