[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Ловимо щуку (про все )
AngelTimДата: Неділя, 01.07.2012, 09:59 | Повідомлення # 16
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 235
Нагороди: 6
Репутація: 48
Статус: Offline
с.Івачів Тернопільської області мека для риболова!!!!!
будучи на озері, непогано ловилась рибка :-) .ловив до 8 ранку, брала на блюфокс четвертий розкраска під окуня, брала і щучка і гарний окунець :-)
Ловити можна тільки з наявності квитка УТМР.
 
valentynДата: Неділя, 01.07.2012, 16:27 | Повідомлення # 17
Півищуємо тобі ранг молодець але трохи активніше н
Група: Проверенные
Повідомлень: 4
Нагороди: 2
Репутація: 2
Статус: Offline
а то річка в Івачеві
 
HobiДата: Неділя, 01.07.2012, 23:57 | Повідомлення # 18
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 78
Нагороди: 4
Репутація: 10
Статус: Offline
В с.Івачів- водосховиче на р.Серет.
 
AngelTimДата: Вівторок, 03.07.2012, 00:45 | Повідомлення # 19
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 235
Нагороди: 6
Репутація: 48
Статус: Offline
Гарне місце на щуку у В.Бірках, їхати як на Скалат. Особливо по праву руку від моста. Місце мені підказали, але я його не опробував особисто. Відповідь чи варте це місце уваги дам обовязково. Буду пробувати на джиг і на воблєри.
 
AngelTimДата: Вівторок, 03.07.2012, 01:02 | Повідомлення # 20
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 235
Нагороди: 6
Репутація: 48
Статус: Offline
Ще кажуть непогано Жидачівський р-н., с.Заріччя, с.Іванівці. Є там нехілі озерця. Колишнє русло річки Стрий. І відпочити можна і рибка є нехіла.
Маршрутівкою "234 Львів-Монастирець" з Привокзальної десь 1год 15 хв. їхати. fishing fishing fishing fishing
 
rubakДата: Середа, 04.07.2012, 19:37 | Повідомлення # 21
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 33
Нагороди: 4
Репутація: 8
Статус: Offline
Любешівський район: річки Припять, стохід, озеро Любязь, райони сіл Хоцунь, Сваловичі, Березичі, в сторону рівненської області село Глушка. Ловимо на живця, на спін, на троллінг (спінінг з моторним човном).
Щука, окунь - з хижаків. Оптимальний період кльову вересень-жовтень (щука нагулює жир на зиму).
Хоча і зараз місцями клює - невеличка, і в основному на живця
Тиждень тому за 3 години зловив три щучки (300-600 гр), та три окуні на грам 150-200. Клювало в основному на межі водорослів та чистої води, щука поки на яму не пішла. Ловили на кобликів (пескарь - рос.).
Ловив на Стоході в межах Любешова.

Додано (04.07.2012, 19:37)
---------------------------------------------
Досить непогано виїжати на р.Стир (с. Малево, с. Більче, с. Красне, с. Ставрів, с. Підлозці), попри те, що ці села належать до Рівненської області. Саме через ці села протікає р. Стир.Щука (((ТРОФЕЙНА))) непоганий окунь!!!!!!
 
AngelTimДата: Середа, 01.08.2012, 19:31 | Повідомлення # 22
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 235
Нагороди: 6
Репутація: 48
Статус: Offline
Ніхто нічого непише усі чекають на когось хто відкриє таємницю де можна порибалити (((((((((я вам відкрию у магазині завжди свіжа )))))))))))) sad sad sad
 
AngelTimДата: Субота, 04.08.2012, 17:02 | Повідомлення # 23
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 235
Нагороди: 6
Репутація: 48
Статус: Offline
При ловлі щуки від ,400-800 грам. Зовсім не потрібно дуже скоро крутити котушкою. У мене бувало так кілька разів поки я зрозумів що кручу за скоро. Кілька разів я бачив як щука женеться за блешнею і ніяк не наздожене .

Але якщо місцевість у водоростях то краще використовуйте поверхневі приманки, чи швидко крутіт(щоб незачіпити).Також невелика щука хапає за задній трійний гачок. Тому багато хто думає,що невелику щуку можна ловити й без повідка, але невипадає раз на раз колись візьмие і ковтне, або клюне більша. Тоді ви будете засмучені. Коли ви відчуваєте що тягнете (пішло набагато тяжче, здригається, ривками йде) ніколи дуже силно не підсікійте,або не виривайте з води 80% того що ви не витягнете і вона зірветься. Повірте я так робив і жодного разу не витягнув риби.
 
AngelTimДата: Вівторок, 25.09.2012, 19:35 | Повідомлення # 24
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 235
Нагороди: 6
Репутація: 48
Статус: Offline
Як правильно і надійно прив'язати воблер
Сезон лову по відкритій воді я відкриваю спінінгом. Люблю побродити по берегу річки в пошуках активного хижака, який нагулюють перед нерестом. Навесні хижа риба бере практично на будь-яку штучну приманку, будь то блешня або джиговая принада, снастка з мертвою рибкою або воблер. Але з перелічених варіантів мені більше подобається останній. Тому я хочу поділитися маленьким секретом, який дозволить домогтися правильної гри воблером. Для того щоб наш воблер зміг грати як це задумали виробники, при його кріпленні до волосіні не слід використовувати вертлюжки або застібки, так само не бажані сталеві повідці з твердого дроту. Найбільш оптимальним способом вважається прив'язування за допомогою «воблерних вузлів», так як вони дозволяють звести до мінімуму свободу пересування воблера в товщі води. У своїй практиці я користуюся рибальським вузлом під назвою «щільна петля», він дуже простий і в теж час надійний, зверніть увагу, так само його можна використовувати для прив'язування нахлистових мух.
Читаємо і дивимося картинки:
1) На відстані 10-15 см (я завжди беру більше 10 см, тобто із запасом) від кінчика волосіні потрібно сформувати самий звичайний вузол, але, повністю не затягуючи його. Далі вільний кінець волосіні протягуємо в колечко воблера, як показано на малюнку.
2) Залишаємо частину волосіні завдовжки 8-12 см і проводимо її через звичайний вузол, який ми попередньо зробили.
3) Далі потрібно затягнути вузол і сформувати петлю завдовжки 1 см. Все це робиться за допомогою основної та залишеної частини волосіні.

4) На цьому етапі навколо основної волосіні робимо ще один простий вузол, затягуємо його і акуратно підтягуємо до першого.

5) Що Залишилася волосінь обрізаємо, але не забуваймо, що потрібно залишати 2-2,5 мм на кінчику.
Ось такий от нескладний рибальське вузол, який в'яжеться за лічені секунди. Сподіваюся, з його допомогою ваші уловисті воблери стануть ще більш «апетитними» для будь хижої риби.
Прикріплення: 8259007.jpg (13.1 Kb) · 3694221.jpg (13.4 Kb) · 7052020.jpg (10.9 Kb) · 8483486.jpg (11.8 Kb)
 
AngelTimДата: Середа, 17.10.2012, 20:53 | Повідомлення # 25
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 235
Нагороди: 6
Репутація: 48
Статус: Offline
Найбільш популярні номери блешень

Найбільше рибалки люблять і найчастіше застосовують блешні № № 2, 3 і 4. Ці приманки не надто великі для великої форелі, оптимальні для судаків, окуні воліють їх, щуки знаходять їх цікавими, лососі їх атакують, та й іншим хижим рибам важко проплисти повз, не звертаючи на них уваги. У Голландії ставлять блешні цих номерів найчастіше для лову щуки, і на них траплялися величезні екземпляри. Чим більше пелюстка блешні, що обертається, тим більше опір води при її обертанні.

Може статися так, що вудлище досить міцно для того, щоб закинути блешню № 4, але занадто сильно згинається при її проводці. Особисто я вважаю, що всі середні вудилища спінінгів занадто легкі і не володіють гнучкою вершинкою. Мої універсальні вудилища досить жорсткі, і я менше втрачаю хижаків через сходження з гачка. Довжина їх 270-300 см, вага закидання 20 р.

Потрібні мені якості я знайшов у спінінгових вудилищ фірм Berkley, Fenwick і Abu Garcia. До них підходять котушки зі місткістю шпулі 100 метрів волосіні діаметром 0,30; 0,35 або 0,40 мм; важливо, щоб було хорошим гальмо. Особисто я дуже задоволений котушками із закритою шпулею Abu Garcia, сподобалася мені і нова Cardinal Pro 2000.
 
HobiДата: Вівторок, 13.11.2012, 00:00 | Повідомлення # 26
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 78
Нагороди: 4
Репутація: 10
Статус: Offline
Вчора на Шевченківському озері на дамбі було впіймано 5 щупаків- це як мінімум...
 
AngelTimДата: Неділя, 27.01.2013, 17:02 | Повідомлення # 27
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 235
Нагороди: 6
Репутація: 48
Статус: Offline
Декілька секретів ловлі щуки на весняний період!!!!!!!!

Секрет перший.   Щука навесні (до нересту) досить пасивна. Вона не переслідує приманку з великих відстаней, як це буває
влітку. Весняна щука уникає великих, а в прозорій воді - і яскраво
забарвлених приманок, так що в цей час зазвичай використовують для її
лову мікроджігові приманки (до 5 см завдовжки); обертові блешні до № 3;
вузькі коливалки до 7см та воблери таких же розмірів. З забарвлень -
краще природних тонів, під колір малька, найбільш популярного в
конкретному водоймі (але навесні, перед нерестом щука прекрасно
кидається і на силікон кольору "машинне масло"). Секрет другий.   Щука ранньою весною рідко тримається на поверхні. Вона може знаходитися на мілині глибиною якихось
30см, але при цьому біля дна. Також не помічалося за щукою бажання
хапати приманки, що йдуть по поверхні або відразу під нею. Лише ближче
до травня вже трапляються атаки щукою попперів та воблерів нульових
серій. Однак це суто мій досвід, так як деякі мої колеги стверджують
зворотне, мовляв щука і в квітні атакує поверхневі приманки - не бачив,
не скажу ... Секрет третій.  Щука на початку весни, до нересту часто стоїть біля самого берега і в прибережних корчах, очеретах. Так що
якщо побачили на мілині або у самого берега повалене в воду дерево або
просто впала гілка - не проходьте мимо: обов'язково проведіть повз
вертушку або воблерок із зануренням до метра. Дуже часто хватки
відбуваються біля самих ніг, коли буквально на очах щука (часом
пристойних розмірів), вилітає з коряжника і атакує блешню навздогін.
Фрикціон в таких ситуаціях повинен бути заздалегідь ослаблений -
покльовка великої щуки на малій дистанції  з затягнутим фрикціоном ні до
чого хорошого не призведе. Секрет четвертий.   Як ні в який інший час року, навесні щука привередлива до швидкості проводки. Навесні при ловлі щуки в
Україні потрібно якомога повільніше вести приманку, якщо і робити
сходинку або підігрування, то по можливості плавніше. Саме тому, одні з
найбільш уловистих весняних приманок - обертові блешні. Так, вони
програють в темпі лову силіконовим приманкам на джиг-головках, але
навесні при лові щуки повністю виправдана приказка: "тихіше їдеш - далі
будеш". Секрет п'ятий.   Навесні щука дуже чутлива до зміни погоди. буває, навіть в "некльовий" деньок під час зміни погоди, щука
клює як ненормальна, правда, триває цей період недовго. І ще - чим
більше дружня весна, тим активніше ловиться щука, але тим менше період
активного клювання щуки до нересту в Україну.
 
AngelTimДата: П`ятниця, 22.02.2013, 13:08 | Повідомлення # 28
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 235
Нагороди: 6
Репутація: 48
Статус: Offline
Отож скоро весна и я хочу зачипити тему ловля щуки весною до и писля нересту!!!!
Нерест - це єдиний час, коли щука не їсть. Вважається, що і після нересту кілька тижнів щука хворіє і не харчується. Насправді ж самка може закусити самцем майже відразу після інтимного моменту, хоч це і не часте явище. Реальний період відпочинку після нересту складає 3-4 дні, і потім починається клювання. Дрібні особини приходять в себе раніше великих. Нерест у щуки протікає бурхливо, і стан здоров'я після нього не найкращий. Здерта луска, порвані плавники, ранки тощо - це норма. Вид худий і виснажений. Наявні паразити, найчастіше п'явки і (риб'яча воша).

Пручається щука при виведенні дуже слабо. До такого самопочуттю щук доводиться підлаштовуватися і спінінгістові. Не актуальні грубі снасті й великі приманки. Я користуюся в цей час вуглепластиковим вудилищем довжиною 2,1 м з тестом 5-20 м. Шнур 0,18-0,2 мм. В якості приманок виключно 5-7-сантиметрові ріппер і воблери. Проводка приманки повинна проводитися якомога повільніше. Джиг-голівки до гумкам для цього підбираються легкі.

Воблер Rapala

З воблерів потрібно вибирати моделі, активно грають на малих швидкостях
проводки, наприклад, двоскладові рапали або польські «Butcher», «Minnow», «Hornet» фірми «Salmo». Блешні як коливні, так і обертові значно поступаються в цей період в тих водоймах, на яких я ловлю. Через два тижні після нересту щука приходить до тями, і починається справжній жор, оспіваний багатьма авторами. В цей час вона не так розбірлива в приманках, і снасті можуть бути набагато більш грубими.

Воблер salmo hornet

На озері набирають сил щуки тримаються в цей час близько нерестовищ інших
риб, які, зайнявшись продовженням роду, стають легкою здобиччю для щуки.
Жадібність щук в цей час вражає. Якось раз мій батько зловив 2-кілограмову щуку, в якій було 3 (три)
15-16-сантиметрових платвиць, і вона ще при цьому спокусилася на блешню
типу «ложка».

На річці ж щука переміщається набагато більш активно і через 2-3 тижні
після нересту (особливо якщо тепло) щука починає вихід на перебіг,
воліючи неглибокі (до півтора метрів) перекати. Те, що там сильна течія, її явно не хвилює. Як на річці, так і на озері переважна кількість трофеїв складають особини до двох кілограмів вагою. Більш великі щуки клюють відносно рідше, ніж в кінці літа і восени. Чому це відбувається, не дуже-то зрозуміло. Правда, є підозра, що невеликі приманки забезпечують кількість риби, а не її якість.
Прикріплення: 9287241.jpg (18.0 Kb) · 6704263.jpg (6.1 Kb)
 
AndarielДата: П`ятниця, 22.02.2013, 13:26 | Повідомлення # 29
ххх
Група: Администраторы
Повідомлень: 41
Нагороди: 0
Репутація: 50
Статус: Offline
Хотів би продовжити тему ловля щуки весною,отож:
Напевно у кожного рибалки, люблячого ловити щуку, судака та будь-яких інших хижих риб є ящик повний джеркбейтов, блешень,
воблерів, попер і т.д. Але кожен рибалка розуміє, що однією з кращих приманок (до речі, хочу зауважити - дешевих приманок) є природно джиг. І якщо дорогі і красиві приманки не виправдовують витрачені на них гроші,
то до них на допомогу приходить звичайно ж наш улюблений джиг. Він на сьогоднішній день на мій погляд не має собі рівних в лові, і хижак бере його незалежно від місця і настрою риби.
Ми нечасто згадуємо джиг під час риболовлі на щуку, хоча джиг іноді досягає гарних результатів, подумайте про це. Скільки разів ви використовували джиг для лову судака, а в кінцевому підсумку на гачок попадалась щука?
Щука атакує своїх жертв із точністю. Перебуваючи в засідці, вона повинна точно знати, що вона буде атакувати. У зв'язку з цим ви повинні якомога точніше підібрати джиг, щоб він виділявся з навколишнього середовища. Колір приманки грає важливу роль при лові щуки. Червоний, білий і жовтий, часто хороший вибір кольорів. Джиги, які мають здатність світитися в темряві також можуть бути ефективною приманкою. Вони особливо ефективні в умовах недостатньої освітленості, або коли вода мутна.
Переконайтеся, що розмір джиг головки більше, ніж той, що ви будете використовувати для судака. Намагайтеся починати з малого і йдіть до більшого. Пам'ятайте, що щука, як правило, атакує здобич, яка становить 30% від її розміру. Додавання віброхвостів, і твістерів є обов'язковим під час риболовлі на джиг. Щука бачить вібрації будь якої приманки.
 
AndarielДата: Неділя, 06.10.2013, 12:26 | Повідомлення # 30
ххх
Група: Администраторы
Повідомлень: 41
Нагороди: 0
Репутація: 50
Статус: Offline
І так давайте розберемся у помилках спінінгіста!!!!
Типова помилка початківців - обловлювати в першу чергу віддалені ділянки водоймища, хоча риба часто стоїть буквально біля самих ніг. Правильніше буде спочатку грунтовне “обловлювання” прибережної зони і лише після цього поступово збільшувати дальність польоту приманки. На мал.
цифрами в кружечках показана оптимальна послідовністьзакидів!!!
Прикріплення: 2492684.gif (5.7 Kb)
 
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: