[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ловля карася на комушку так звана в (засос).
TussaudsДата: Вівторок, 10.04.2012, 12:05 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Проверенные
Повідомлень: 16
Нагороди: 4
Репутація: 5
Статус: Offline
Хочу розказати про цікаву ловлю великого карася на цікаву оснастку (кормушку).
Загалом береться від 50 до 100 м волосіні діаметром 0,3 - 0,5 мм, до неї прив'язується грузило, що представляє собою пружину з нержавіючого металу, можна напевно використовувати інші нетоксичні матеріали без запаху. Пружина повинна кріпитися нерухомо до грузила, її розміри - діаметр 1,5 - 3 см, довжина - 4 - 7см, вона може бути і трохи більше, але в цілях економії наповнювача (приманки). Гачки (2 зазвичай шт.) Кріпляться на основній волосіні на невеликих повідках за допомогою "плетінки", кевлара - м'якою нитки темного, краще темно-зеленого кольору, довжина повідка 8 до 12 см, гачок N 6-8, я використовую саморобні (купую на ринку), загнуті трохи всередину, так званий "орлиний пазур".
 
AngelTimДата: Четвер, 14.06.2012, 21:38 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 235
Нагороди: 6
Репутація: 48
Статус: Offline
Ловля карася восени.
Карась одночасно і простий і загадковий. Простота полягає в тому, що він ловитися, практично в будь-якій водоймі. Ну а загадковість в тому, що карась може поміняти переваги по наживки в будь-який момент риболовлі. Причому ці капризи карася неможливо передбачити заздалегідь. Особливо яскраво, мінливість цієї риби можна відчути на осінній риболовлі.

ловля карася восени
Осінній період можна розбити на два періоди. Період перший, коли водоймище ще досить прогрітий. Риба годуватися і на мілководді і на глибині. Ловити карася в цей період можна в береговій зоні на поплавочние снасті (мах, болонські вудки) і на дальній дистанції (матч, фідер або інші донні снасті). Ловля карася восени повністю залежить від правильно підібраної прикормки. У період, ще теплої води - зернові складові прикормки, є запорукою успіху. Будь-які сухі суміші, з рясним змістом (до 30%) розварених зерен перловки, пшона, пшениці - задовольнять карася восени. Весь сенс - створити прикормочной пляма в зоні лову. І це ставитися не тільки до поплавкову снасть, але і до фідерної риболовлі. Особливих вимог до оснащення немає. Все як влітку. Карась поки активний і не так обережний. Він продовжує ловитися на рослинні наживки - перловку, манку, кукурудзу. У цей період для донної ловлі підійде оснастка під пінопласт - звичайна пружина, надіта на волосінь, в ковзному варіанті і два коротких повідця (5см) з гачками. На гачки надягають кульки пінопласту. Розмір кульки, підбирається таким чином, що б гачок мав позитивну плавучість і знаходився поряд з годівницею. Жало гачка має бути відкритим повністю. Карась, риючись в підгодовуванні, натикається на пінопластовий кульку і пробує його на смак. Природно смак пінопласту рибі не подобатися і вона його випльовує. В цей момент гачок встромляє в губу. Риба смикається і остаточно заганяє гачок в нижню або верхню губу. Звідки я все це знаю - перевіряв в акваріумі з карасями. Процес відбувається саме так.

Але настає другий період в лові карася восени. Ставати холодно, вода в прибережній зоні остигає, і карась скочується в більш глибокі місця з комфортною температурою води. Змінюються і харчові переваги риби. У підгодовуванні необхідні компоненти з великим вмістом протеїну. Ідеально для цих цілей підходить рибне борошно. Додавання в суху прикормку 20% рибного борошна підвищить вміст білка до потрібного рівня і зробить прикормку привабливою для карася. Ще один спосіб збільшити привабливість прикормки - додавання рубаного черв'яка або мотиля. У цей період варто віддавати перевагу тварини наживки - хробаки, мотиль, опариш. Навіть при лові на пінопласт, варто підсаджувати на гачок черв'яка або мотиля.

Вода ставати більш прозорою і карась насторожено починає ставитися до оснащення. Якщо на початку осені на поплавковою вудці використовувалася основна волосінь і поводки 0,16 0,12 до 0,14, то тепер варто зменшити діаметр волосіні. Втім, в береговій зоні карася вже майже немає. І слід шукати його далі від берега. Тут просто буде незамінний фідер, але оснастка тепер робиться з більш довгим повідком і на гачку - хробак або мотиль.
 
HobiДата: П`ятниця, 15.06.2012, 00:12 | Повідомлення # 3
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 78
Нагороди: 4
Репутація: 10
Статус: Offline
Багато написано, одне пропустив- карася ще можна ловити зимою з ополонки .....яскравим прикладом буде став що в Гологорах. Так, так на мотилька, особливо у часи відлеги любить клювать крупненький карась, тут вже треба важати щоб помістився в ополонку cool
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: