[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Ловим щуку у селі Княже на озерах.
AngelTimДата: П`ятниця, 13.04.2012, 21:19 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 235
Нагороди: 6
Репутація: 48
Статус: Offline
Ну не знаю що зкажуть інші но у Княжому я полюбляю ловити в розпорядженні чотири озера акваторії яких самі різноманітні є глибини на каналах а в основному мілина до метра прикольно ловити на попер,волкер тай Блешні з воблерами не погано ловлять.
 
TussaudsДата: Неділя, 29.04.2012, 13:35 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Проверенные
Повідомлень: 16
Нагороди: 4
Репутація: 5
Статус: Offline
Озера прикольні дуже класно ловити на поверхневі приманки тобто попери волкери та інші.
Щука є солідна тай окунь теж радує,ловиться зранку тай назаході сонця. biggrin biggrin biggrin

Додано (29.04.2012, 13:35)
---------------------------------------------
Був недавно так як на човні ще заборонено то зберега ловив можна сказати удачно зранку особливо було прикольно багато ударів та виходів. biggrin

 
HobiДата: Четвер, 14.06.2012, 12:48 | Повідомлення # 3
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 78
Нагороди: 4
Репутація: 10
Статус: Offline
А ось і заборона на користування човнами закінчилась, піде рибалка в Княжому на повний рух...
 
AngelTimДата: Четвер, 14.06.2012, 20:27 | Повідомлення # 4
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 235
Нагороди: 6
Репутація: 48
Статус: Offline
В Княжому без човна нема що робити хіба на тому що острів можна по березі пройтися а так тільки з човна. clap :clap: clap :clap: clap :clap: clap
 
HobiДата: Четвер, 14.06.2012, 22:59 | Повідомлення # 5
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 78
Нагороди: 4
Репутація: 10
Статус: Offline
На рахунок -"Нема чого робити без човна" Добрий рибак завжди знайде можливість порибачити. Є крім лодок ще заброди, а біля озера з островом є канал на якому мій батько полюбляє на живця посидіти, думаю і в іньших є свої пригріті містечка.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: