[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Оптика для мисливців!!!!
AndarielДата: П`ятниця, 27.09.2013, 10:47 | Повідомлення # 1
ххх
Група: Администраторы
Повідомлень: 41
Нагороди: 0
Репутація: 50
Статус: Offline
Хотів жачипити тему про оптику.Таки яка краще і як вибрати оптику!!
Ось як вибрати бінокиль!!!
Головні критерії для вибору бінокля для мисливства це підвищена зносостійкість/ударостійкість, водозахищеність/азотонаповнення, зручність та легкість використання, а також функціональність. При тривалих спостереженнях та частих переміщеннях краще брати більш універсальні версії з об'єктивами не більше 42-45 мм (для менших габаритів і меншої ваги). При спостереженнях в вечірній час орієнтуватись потрібно на біноклі із світлосилою не менше 25 (або ж біноклі з дорожчими світлозбираючими просвітленнями). Для стабільнішої картинки потрібно брати біноклі з більшою глибиною і шириною поля зору. Найбільш відповідні це версії біноклів від 40 до 50 мм, з кратністю від 7 до 16 з центральною та індивідуальною системами фокусування
 
AndarielДата: П`ятниця, 27.09.2013, 10:51 | Повідомлення # 2
ххх
Група: Администраторы
Повідомлень: 41
Нагороди: 0
Репутація: 50
Статус: Offline
Ось один із виборів мисливців Бінокль Barska Floatmaster 8x30
Малогабаритна багатоцільова плаваюча 8-кратна roof-модель бінокля з 30 мм об'єктивами серії Floatmaster від Barska, повним просвітленням, призмами BK7, системою центрального фокусування, повним водозахистом та азотонаповненням. Не тоне у воді. Найкраще підходить для спортивних заходів, рибальства,полювання, спостереження за природою та подорожей.
Додаткова інформація

Тип призм Roof
Кратність 8x
Об'єктиви, мм 30
Поле бачення, м / на 1000 м 110
Розмір вихідного окуляра, мм 3,75
Світлосила 14
Мінім. відстань фокусування, м 8
Виносна окулярна точка, мм 15,2
Шкло призм BK7
Просвітлення повне
Фазова корекція Ні
Тип фокусування: центральний
Водостійкість Так
Азотонаповнення Так
Вага, г 482
Габарити: Ні
Колір: чорн.
Матеріали корпусу: алюм., прорезинка
Кріплення кришок об'єктивів немає
Гніздо для штативу: Так
Комплектація: чохол, пояс до чохла, пояс до бін., салфетка
Додатк. коментарі: невеликі габарити, плаває на воді, повний водозахист та азотонаповнення
Прикріплення: 2326425.jpg (171.8 Kb)
 
AngelTimДата: П`ятниця, 27.09.2013, 14:52 | Повідомлення # 3
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 235
Нагороди: 6
Репутація: 48
Статус: Offline
Бінокль – куди більш складний прилад, ніж може здатися на перший погляд. І, що важливо, цей прилад аж ніяк не універсальний – його конструкція залежить від початкового призначення конкретного агрегату.
Отже давайте розберемся що таке біноколь і як підібрати його підсебе.
Біноклі середньої вартості знаходяться в діапазоні середнього збільшення. Вони підходять для риболовлі, туризму та полювання. Високим вважається 7-10 кратне збільшення, дешеві біноклі збільшують в 4-5 разів. Максимальне збільшення, яке дають стандартні біноклі – 10 крат. Більше збільшення зображення вимагає використання штатива або інших спеціальних стабілізаторів.Майже вся яка цікавить нас інформація написана на самому біноклі. По-перше, нас цікавить фірма, по-друге – назву.Наприклад, у нас є бінокль з написом Canon Drive 10×50 CF. Отже:
  • Canon – виробник.
  • Drive – в даному випадку, лінійка моделей Canon.
  • 10×50 – кратність і діаметр об’єктива.
  • CF – центральна фокусування.
    Бренд – показник якості.Перша цифра в назві – це кратність збільшення. Тут ми маємо справу з 10кратним біноклем. Це означає, що з відстані ста метрів в даний бінокль ви будете бачити об’єкт, як ніби він знаходиться на десятиметровому відстані.Друга цифра на корпусі – діаметр лінзи об’єктива. Не з зовнішньої, а із зворотного боку бінокля, в яку зазвичай не дивляться. Дана характеристика для бінокля дуже важлива, тому що зі збільшенням розміру лінзи збільшується і її світлосила. Світлосила – здатність пропускати світло. Чим більше світлосила, тим більше пропускається світла і тим зображення детальніше і яскравіше. Також із збільшенням діаметру лінзи збільшується і кут зору.Діаметр зіниці вашого ока повинен приблизно збігатися з діаметром вихідного вічка бінокля. Останній ми отримаємо, якщо розділимо діаметр лінзи на кратність бінокля. Якщо вам потрібна бінокль для нічних умов бачення, то краще набувати агрегат з діаметром вихідної зіниці 5-7 мм. (7мм. – максимум). Це пов’язано з тим, що в темних умовах фізичний діаметр зіниці ока людини стає більше.Як вибрати бінокль для полювання? Для похідних умов ідеальні біноклі з параметрами 6×30, 7×35, 8×40. Для спостереження віддалених об’єктів при хорошому освітленні підходять біноклі від 8×30 до 10×50.Для полювання не підійде бінокль з 12-кратним і більш збільшенням. Такий агрегат громіздкий, важкий, пересуватися швидко з ним просто неможливо, він в принципі призначений для використання з опорою.Також в похідних умовах важлива захищеність і герметичність бінокля. Водозахищений звичайно відзначається маркуванням WP – waterproof. Тим не менше, навіть такі агрегати в воду краще не упускати. Вони не призначені для подібних умов, на відміну від абсолютно герметичних біноклів. Останні коштують значно дорожче, вони не пітніють зсередини завдяки особливим технологіям виготовлення.
  •  
    AndarielДата: П`ятниця, 27.09.2013, 14:58 | Повідомлення # 4
    ххх
    Група: Администраторы
    Повідомлень: 41
    Нагороди: 0
    Репутація: 50
    Статус: Offline
    Як вибрати бінокль при покупці?[size=14][/size]
    По-перше, ніяких деформацій на корпусі бути не повинно. Також шар фарбування має бути рівномірним і акуратним. По-друге, не повинно бути присутнім навіть дрібних слідів корозії на оправах лінз і окулярів. Повинні бути відсутні подряпини і сміття усередині об’єктиву. На наявність цього перевірити бінокль можна, подивившись на світлий фон – сміття і подряпини відразу стануть помітні.
    Якщо дозволяють розміри приміщення, постарайтеся оцінити якість зображення на місці. Якщо відсунути бінокль на відстань 15 см. від очей, у якісного виробу зображення залишиться природним і без спотворень.
     
    • Сторінка 1 з 1
    • 1
    Пошук: