[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Який твій улюбленець????
AngelTimДата: Четвер, 20.09.2012, 01:33 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 235
Нагороди: 6
Репутація: 48
Статус: Offline
biggrin biggrin biggrin
 
AndarielДата: Понеділок, 17.03.2014, 20:32 | Повідомлення # 2
ххх
Група: Администраторы
Повідомлень: 41
Нагороди: 0
Репутація: 50
Статус: Offline
У якому віці купувати цуценя?

Купувати цуценя потрібно у віці не менше 45 днів, рекомендується дочекатися 7-8 тижневого віку. Наприклад, у Франції заборонено продавати щенят до досягнення ними 8 тижнів.

Щенята великих порід ідуть до своїх майбутніх власників у віці 4-6 тижнів, а щенята дрібних порід іноді мають потребу в материнській турботі до 8-10 тижнів.

Найбільш часто радять вибирати щеняти у віці 45-50 днів. Так чи інакше, саме в контакті з матір'ю щеня проходить період первинної соціалізації, вчиться жити в співтоваристві з іншими родичами і з людьми. Відняте занадто рано від матері щеня може мати згодом ряд проблем, пов'язаних з поводженням: гіпер-прихильність, різного роду страхи, острах залишатися самому, навіть агресивність.

Кращими вважаються щенята народженні в грудні-січні, початковий і найбільш відповідальний період вирощування яких припадає на весняну і літню пору року. Узяті з під матері в січні-березні, щенята із другої половини квітня можуть утримуватися на відкритому повітрі, подовгу вигулюватися, а тому і добре розвиваються. Віднімати щеня від матері краще в суботу або неділю, словом, в вільний від роботи день, щоб щеня змогло звикнути до нової обстановки і не сумувало на самоті в новому місці.
 
AndarielДата: Понеділок, 17.03.2014, 20:39 | Повідомлення # 3
ххх
Група: Администраторы
Повідомлень: 41
Нагороди: 0
Репутація: 50
Статус: Offline
Яку породу собак вибрати?
вибір породи
У світі існує близько 400 порід собак, які відрізняються своїм походженням, характерними рисами зовнішнього вигляду, певними службовими якостями, особливостями характеру, поведінкою, що передаються в спадщину. Майбутній хазяїн повинен ретельно обміркувати, чи зможе собака обраної породи пристосуватися до конкретного клімату або товариства певних людей. Деякі породи миролюбно ставляться до дітей, хтось із радістю піде за хазяїном на ранкову пробіжку, хтось призначений бути сторожовим псом. Одна порада: не варто піддаватися впливу мінливої моди.

Собака повинна максимально відповідати вимогам свого потенційного хазяїна, його характеру, звичкам, кожна людина вибирає собаку "під себе".
Для чого Вам потрібна собака?

Породи споконвічно виводилися для виконання певних завдань: полювання, охорона, пастухи і т.д. Чи збираєтеся ви полювати, чи вам потрібний пес для сторожової служби, охоронець або собака-компаньйон - вибирайте щеня породи, створеної для цих цілей.

Собаки мисливської групи мають одну загальну ознаку - сильно розвитий мисливський інстинкт, що направляється людиною шляхом умілого дресирування у своїх цілях. У цей час виділяються шість груп мисливських собак, що поєднують подібні по застосуванню породи: хорти, лайки, гончі, норні, лягаві і спаніелі. Як винищувачі гризунів зарекомендували себе тер’єри (фокстер'єр), пінчери і шнауцери.

Службові собаки - група порід, які використовуються людиною для виконання якої-небудь роботи самостійно або під управлінням провідника (хазяїна). Звичайно це великі тварини, з активно-оборонною реакцією, їхніми характерними ознаками є відданість господареві, чуйність, здатність до дресирування. Це собаки-сторожі, вівчарські собаки, собаки-провідники. Вони широко використовуються в прикордонних військах як пошукові, сторожові, а також при огляді багажу, вантажів і транспортних засобів на митницях. Їздові собаки і зараз застосовуються для перевезення людей і вантажів у північних районах країни. До собак службових порід відносяться різні види вівчарок, ердельтер'єр, чорний тер'єр, шнауцери, мастиф, доберман, боксер, ротвейлер, німецький дог, московська сторожова і ряд інших порід.

Для сторожової служби найбільш придатні наступні породи: німецька вівчарка, доберман, кавказька вівчарка, кувач, кулі, шпітц, дог, боксер, бернхардінер, ротвейлер, леонбергер, різен- і міттельшнауцер і ховарт.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: