Головна » Статті » Мисливська зброя.

У розділі матеріалів: 17
Показано матеріалів: 11-17
Сторінки: « 1 2

M3 2.5-10x50M BDC


Високоякісний оптичний приціл для стрільби з близьких та середніх відстаней із великим 50-мм об'єктивом та універсальним 2,5–10-кратним збільшенням. Велике поле зору за слабкого збільшення й вихідна зіниця діаметром 5 мм (навіть за значного збільшення), дозволяють влучно стріляти за умов слабкого освітлення. Візирна сітка від Nikon, що дозволяє скомпенсувати зниження траєкторії кулі, має чітко розмічені балістичні кільця, що полегшують процедуру визначення правильної точки націлення на віддалені цілі. Цей надійний міцний приціл із суцільним корпусом забезпечує високу ефективність експлуатації практично в будь-якому середовищі.
Оптика. | Переглядів: 1109 | Додав: AngelTim | Дата: 10.04.2012 | Коментарі (0)

Високоякісний оптичний приціл для стрільби з близьких та середніх відстаней. Слабке збільшення кратністю 1,5 ідеально пасує для стрільби по рухомих цілях, а 6-кратне збільшення - для стрільби з середніх відстаней. 42-мм об'єктив дозволяє використовувати велику вихідну зіницю розміром 7,2 мм, що допомагає під час стрільби з близких відстаней за умов слабкого освітлення. Придатний для полювання на велику дичину.

 
Оптика. | Переглядів: 734 | Додав: AngelTim | Дата: 09.04.2012 | Коментарі (0)

Високоякісний оптичний приціл для стрільби з близьких та середніх відстаней. 24-мм об'єктив дозволяє використовувати велику вихідну зіницю розміром 6 мм за 4-кратного збільшення, що допомагає в умовах слабкого освітлення. Слабке збільшення кратністю 1,1х ідеально пасує для стрільби по близьких цілях на кшталт оленів та диких тварин.

Оптика. | Переглядів: 613 | Додав: AngelTim | Дата: 09.04.2012 | Коментарі (0)

Оптичні приціли значно підвищують ефективність полювання. Вони стають все більш досконалими. Є різні види оптичних прицілів. Одні ефективніше удень, інші в сутінках, треті в нічний час. Конструктивно прості приціли просто наближають мета і дозволяють поєднати її з прицільною рамкою. Але є і складні оптичні приціли - високотехнологічні всепогодні комплекси, здатні «працювати» при будь-якому освітленні.

Оптика. | Переглядів: 2043 | Додав: AngelTim | Дата: 09.04.2012 | Коментарі (0)

Рушниця ІЖ-58-має ударно спусковий механізм із внутрішніми курками, який змонтований на окремій основі. Курки після пострілу автоматично відходять назад і встановлюються на запобіжний взвод. На бойовий взвод курки встановлюються при відкриванні рушниці. Стрільба з рушниці ИЖ-58 здійснюється за допомогою двох спускових гачків, які працюють у звичайному, класичної послідовності - передній гачок для правого ствола, задній гачок для лівого ствола. Для забезпечення безпечної експлуатації рушницю ІЖ-58 забезпечено неавтоматичним запобіжником від випадкового пострілу, який жорстко замикає шептало. Цівка у ИЖ-58 відокремлені і кріпиться до стовбурів важільної засувкою. Замикання стволів здійснюється важелем на верхній крюк і запірної планкою на нижні крюки стволів.

Зброя. | Переглядів: 8569 | Додав: AngelTim | Дата: 09.04.2012 | Коментарі (0)

Карабіни "Сайга" створені на базі знаменитого автомата Калашникова АК і мають модифікації під наступні патрони:

"Сайга" під патрони х39 і 7,62 .223 Rem;
"Сайга-М", "Сайга-М3", "Сайга-МК" під патрони х39 і 7,62 .223 Rem;
"Сайга-5, 6", "Сайга-5, 6С" під патрон х39 5.6;
"Сайга-308-1" під патрон х51 7.62 (.308 Win);
"Сайга-9" під патрон 9x53R.
Зброя. | Переглядів: 2126 | Додав: rubak | Дата: 07.04.2012 | Коментарі (0)

                                                              
Значення приклада, підібраного для рушниці, суттєве. Кожен мисливець намагається модифікувати і підігнати приклад сам. Але через незнання основ, вони часто псують знаряддя, і тоді вже доводиться замовляти приклад у майстрів цієї справи.
Але що ж робити зі старим прикладом? Адже продати його вже не вийде, самому він не потрібен, та й товарний вигляд зовсім далекий від ідеалу. Найчастіше буває, що з прикладом зробити вже нічого. Це залежить, наприклад, від того, що рушниця стара або ж має якусь колекційну цінність, а кожне його зміна пропорційно знижує вартість.
Етапи добірки
І все ж, якщо ви вирішили самі зробити підбірку приклада, не взявши ради у зброяра і не обговоривши це справа зі знавцями зброї, то почати потрібно з розмірів. Беруться вони зазвичай з розмірів тієї людини, для рушниці якого робиться приклад.
  • L – відстань між фалангою вказівного пальця і ​​до самого біцепса (рука повинна бути зігнута на 90 градусів і розташована напрямком вгору)
  • H – ширина грудей.

Ширина приклада від спуску до середини затильника розмірна із значенням L. Але це не є догмою, тому що реальні розміри завжди можуть відрізнятися від заданих. А залежать вони від індивідуальних потреб стрілка. Також стандарти і розміри прикладів США, Європи і Росії завжди різні.
Після зміни приклада можуть з’явитися невдачі у стрільбі. І тоді слід перевірити, чи точно основні розміри виготовленого під вас приклада зроблені правильно. Якщо ці відмінності дуже помітні, тоді візьміться за справу самі.
Отже беремо мисливську рушницю, добірка приклада відбувається в кілька етапів. Візьміть олівець чи ручку і позначте на самому прикладі, що ви бажаєте додати до нього або ж якусь деталь прибрати. Це важлива операція і виконати її треба максимально ефективно. Ще краще, якщо ви покладете аркуш паперу під приклад і прорисуєте його контур з усіма значущими поправками. Думаю, саме після цього ви зможете побачити, яким чином стане потиличник, а також як слід доробити гребінь самого приклада.
Також вам слід зрозуміти, що якщо старий приклад зовсім не підходить під ваші розміри, то слід не мучитися, а просто замовити новий приклад. Підбірка приклада для рушниці – справа зовсім непроста і якщо ви не впевнені в своїх силах, то варто відмовитися від самостійної модифікації даної деталі.
Якщо ж ви все також упевнені в своїх силах, то продовжуйте. При самому відпилюванні обов’язково зверніть увагу на розташування волокон дерева. Відпиляєте приклад по периметру.
Конкретні поради
Для збереження товарного вигляду приклада слід приробити підйомний гребінь. Щоб змінити довжину приклада, можна замінити самі амортизатори, при цьому не відпилюючи шматок дерева. У гумових амортизаторах є своєрідні припливи, виготовлені під отвори шурупів, їх краще сточити.
Беріть повні амортизатори, щоб було можливо після його установки повністю обробити по всьому периметру.
Також нескладно зробити дерев’яний амортизатор. Його легко можна підігнати за розмірами, необхідним вам, а також зберегти красу приклада. Також всі фізичні властивості дерева помітно переважають над властивостями пластику, який широко використовують у виготовленні сучасних знарядь. Слід нагадати, що в класичних англійських знаряддях, потиличник не ставилося взагалі.
Далі зверніть увагу на балансування рушниці. Важливо пам’ятати, що в двоствольних рушницях, зазвичай центр ваги зміщений на 65-70 мм вперед від зрізу. У сучасних варіантах дане значення частіше вище 70 мм, тому рушниці стріляють нижче.
Ви можете висвердлити дерево або додати який-небудь вантаж туди, щоб якось збалансувати постріл рушниці. Не бійтеся, збільшити вагу занадто сильно Ви його навряд чи зможете. Пам’ятайте, що правильний баланс додає маневреності рушниці, а також позитивно позначиться на результатах стрілянини. Цікаво те, що збалансувати рушницю в його сучасному вигляді з довгим стволом дуже і дуже непросто.
Дуже важко розкрити повністю всі можливості добірки приклада для рушниці. Але, можливо, деякі поради допоможуть вам правильно виготовити приклад.

Зброя. | Переглядів: 1025 | Додав: AngelTim | Дата: 07.04.2012 | Коментарі (0)

1-10 11-17