Головна » 2013 » Січень » 28 » Кубок мера із зимової риболовлі вибороли рівнинчанин та спортсмени із Теребовлянщини
14:56

Змагання із зимової риболовлі на кубок мера Тернополя, які відбулися сьогодні, 27 січня, завершилися близько 16:00. Опісля були оголошені переможці, серед яких – й спортсмени із Тернопільщини.

У індивідуальному заліку перемогу здобули: 3 місце - Максим Новогородський із Києва. 2 місце – Олександр Черпак, учасник команди «Антилопа Гну», місто Рівне. 1 місце – рівнинчанин Іван Щевич.

Серед команд-учасниць колективного заліку призерами стали рибалки із Рівного, «Антилопа Гну». Срібло здобули спортсмени із команди «Рибак», Тернопіль. А кубок мера виборола «Громада рибалок Теребовлянщини».

- Враження від змагань чудові. Проте сама риболовля була важкою. Тяжко було «попасти» на рибу, - каже учасник команди із Теребовлянщини Петро Прокопенко. – Щодо конкурентів, то спортсмени з інших міст доволі сильні і змагатися з ними було непросто. Але перемогою таки задоволені.

До слова, нагороди спортсменам вручав не сам мер Тернополя Сергій Надал, а його заступник Леонід Бицюра.

Переглядів: 492 | Додав: Andariel | Рейтинг: 0.0/0