[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Зимові блешні,балансіри та мормишки .
AngelTimДата: Середа, 07.11.2012, 16:10 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 235
Нагороди: 6
Репутація: 48
Статус: Offline
Безумовно кожен завз'ятий зимовий рибалка чув про таку приманку як "чортик". Але попри те, що "чортик" має суттєві переваги навіть перед будь-якою найкращою мормишкою чи блісною, використовують його не так часто. А все тому, що багато рибалок не знають як правильно ним користуватися. Спробую розкрити секрети цієї приманки і правила її використання під час зимової риболовлі.
Спочатку "чортик" замислювався як горизонтальна підвіска на жилці, потім його облагородили трійником, щоб велика риба конкретніше засікалася, тепер же домовилися, що чим вертикальніше розташований "чортик" - тим правильніше він зроблений.
Дуже поширена ловля на двох "чортиків" одночасно, розташованих приблизно через 20 см один від одного по висоті. Можна додатково зацікавити рибу кількома бісеринками яскравого кольору з широкими отворами, щоб вони могли рухатися вгору-вниз по жилці, або використовувати тонкі кембрики.
Тактика гри чортиком.
Грати приманкою можна по-різному. Від того як ви будете проводити "чортика" залежить успіх риболовлі. Ніхто не гарантує Вам швидкого результату. Кожен повинен сам знайти ту проводку, та тактику риболовлі яка підходить в даній ситуації. Головне, коли ви знайдете потрібний варіант, не міняти. Навіть найменша зміна в ваших діях призведе до зміни гри "чортика".
Перша проводка є найвідповідальнішою. Рекомендується для початку покласти "чортик" на дно і акуратно постукати ним, а потім повільно починати гру, поставивши їй потрібну частоту коливань. Висота проводки досягає часом близько півтора метрів. Наприкінці "чортика" затримують на кілька секунд, щоб він ніби завмер на місці, потім так само повільно опускають, не припиняючи гри. Якщо навколо є риба, то зазвичай вистачає 8-14 проводок, щоб вона себе виявила, якщо ж цього не сталося, то раджу перейти до іншої лунки.
Прикріплення: 9634062.jpg (16.6 Kb) · 4867976.jpg (4.0 Kb)
 
AngelTimДата: Середа, 07.11.2012, 20:47 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 235
Нагороди: 6
Репутація: 48
Статус: Offline
Балансир.
Це об'ємна приманка для стрімкого лову, як правило взимку, з льоду. Балансир має форму, схожу на невелику, довгасту рибку, малька. Петля для кріплення волосіні знаходиться на спині, в носі і хвості по міцному одинарному гачка, жалами вгору. Знизу, на великих і середніх моделях ставиться додатковий потрійний гачок. У дрібних балансує цілком обходяться без трійника. Також в хвості встановлюється пластиковий хвіст (або пучок шерстинок, стример), коригувальний гру балансира і відповідає за своєрідні похитування, при деяких прийомах гри. Балансир виготовляють з свинцю, або із сплавів, як правило, також, на основі свинцю.

Забарвлення балансира - це окрема величезна тема. Бувають забарвлення натуральні, під рибку - сріблясті, білі, золотаві, з фактурою луски, відмалювати плавниками, очима. Бувають більш фантастичні забарвлення, нічим не нагадують живі об'єкти полювання хижака. Тим не менш, такі кислотні, яскраві, барвисті, а деколи і флуоресцентні балансири бувають вельми уловисті.
Прикріплення: 0781323.jpg (34.1 Kb)
 
AngelTimДата: Середа, 07.11.2012, 20:59 | Повідомлення # 3
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 235
Нагороди: 6
Репутація: 48
Статус: Offline
Балансир Kuusamo Tasapaino
Вітаю всіх читачів рибальських блогів та форумів, вже давно починаю готуватися до зимового сезону, якраз для цього прикупив перевірений часом балансир
Kuusamo Tasapaino
Як і всі фінські рибальські приманки даний балансир має відмінну якість збірки і чудову стабільну гру. Завдяки рифленій накатці на бічній частині, яка імітує луску, у балансира створюється апетитні відблиски під водою, що в свою чергу привертає хижака.
За рекомендаціями виробника, для того щоб впіймати хижака, необхідно опустити балансир на дно, при цьому кілька разів вдарити, а потім підняти від дна на 30 см. Починати гру варто короткими швидкими або повільними сіпанням вершинкою удилища. Але для наших водойм найбільш ефективний спосіб, це підняти приманку на 40-45 см і обловити всі підводні поверхи, для виявлення робочого горизонту.
Kuusamo Tasapaino блакитний
Єдиним недоліком є ​​аж надто маленький трійник, при активному клюванні буде велика кількість сходів. Але це проблема легко поправна, заміною підвісної трійника на 2-3 розміри більше.
Балансири Kuusamo Tasapaino дуже популярні серед рибалок, сподіваюся і я зможу зловити свою удачу.
Прикріплення: 8891568.jpg (69.6 Kb) · 0288928.jpg (63.3 Kb)
 
HobiДата: Субота, 10.11.2012, 22:39 | Повідомлення # 4
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 78
Нагороди: 4
Репутація: 10
Статус: Offline
На мою думку в нашому регіоні найпоширенішою приманкою є вольфрамова мормишка в формі шара та каплі срібного кольору діаметром 2.5 мм з гачкам № 18 і нанизаними 3-4-ма личинками мотиля. Хоча думаю несправедливо ігноруються мормишки чорного кольору. Адже саме чорний колір буде найбільш видимим в чистій зимовій воді на фоні білосніжного льоду....
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: