[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Різновид спанієлів.
TussaudsДата: Неділя, 10.06.2012, 18:59 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Проверенные
Повідомлень: 16
Нагороди: 4
Репутація: 5
Статус: Offline
Американський кокер спаніель, - прямий нащадок англійських кокеров, завезених в США на початку століття XIX. Американські заводчики, однак, вирішили створити свого спанієля, відмінного від англійського за типом, розмірами, характеру вовнового покриву і окрасу. Такі собаки з'явилися до кінця століття XIX, але тільки до м рокам 30-XX століття порода Американський кокер-спанієль склалася повністю. Порода Американський кокер-спанієль зареєстрована Американським клубом собаківництва в 1946 р. і з тих пір стала найпопулярнішою собакою-компаньйоном в США.

Додано (10.06.2012, 18:59)
---------------------------------------------
Родоначальниками англійських кокер-спанієлів є іспанські собаки, привезені в Англію в XIV столітті і використовувалися при лові пернатої дичини мережами. У XVII столітті англійські заводчики схрещували нащадків цих собак з собаками типу кінг-чарльз, щоб зменшити їх зростання. Використовували їх в основному для полювання на вальдшнепів, звідки і пішла назва (від англ, вальдшнеп - вальдшнеп). Деякі вважають, що назва Англійська кокер-спанієль могло статися і від англ, щоб півень - піднімати, полохати. Нова порода Англійський кокер-спанієль офіційно визнана в 1893 р. Сьогодні англійська кокер спаніель, - найвідоміша і найбільш розповсюджена порода серед спанієлів. Англійська кокер-спанієль вважається зразком домашнього собаки.

 
rubakДата: Неділя, 10.06.2012, 19:08 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 33
Нагороди: 4
Репутація: 8
Статус: Offline
Англійська спрингер-спаніель - одна з найстаріших мисливських порід. Вважають, що його предками були середньовічна пташина собака і Норфолкські спанієль, який, у свою чергу, походить від старого водного спанієля і низки великих спанієлів. При утворенні породи англійські заводчики проводили численні схрещування. Порода офіційно визнана в 1902 р. і з тих пір стала однією з найпопулярніших порід мисливських собак на Британських островах.

Додано (10.06.2012, 19:08)
---------------------------------------------
Вважається, що собаки, схожі на вахтельхунда, існували в Німеччині ще в столітті XVI. У XIX столітті німецькі кінологи задалися метою відродити їх, для чого використовували місцевих собак і англійських спанієлів. Порода склалася приблизно до 1890 р. Особливий внесок у породоутворення Вахтельхунда вніс німецький заводчик Ф. Робертсон, який назвав її перепелиної собакою. За межами своєї батьківщини Вахтельхунд мало відомий.
Опис породи собак Вахтельхунд
Країна походження Німеччина
Початкове назва Deutscher Wachtelhund
Інші назви німецький спанієль. Chien d'oysel аллеманда. Німецька перепелина собака. Німецький вахтельхунд. Німецький спанієль.

Характеристика породи
Наполеглива і смілива собака, може працювати в будь-якій місцевості, переважно лісистій і заболоченій. Знайшовши і піднявши птицю, собака подає голос. З нею можна полювати на болотну і борову дичину, а також на деяких тварин (лисиця). Вона є хорошим апортіровщіком, а також, як і бладхаунди, здатна переслідувати підранків по кров'яному сліду. До того ж ласкава домашня собака.
Потрібні фізичні вправи для підтримки робочої форми. Необхідно щодня вичісувати шерсть щіткою і регулярно оглядати вуха.

Використання
Мисливська собака, собака-компаньйон.

Голова
Суха. Череп плоский і не дуже широкий. Перехід від чола до морди виражений слабо. Спинка носа випукла. По довжині морда дорівнює черепу. Губи тонкі. Мочка носа велика, коричневого кольору.

Очі
Середніх розмірів, мигдалеподібної форми, косо поставлені. Переважно темно-карого кольору.

Вуха
Високо посаджені, висячі, плоскі. Покриті довгою, густо в'юнкої шерстю.

Корпус
Міцний, довгий. Шия міцна, без складок і відвислостей. Холка висока, довга. Груди глибокі, опущена до ліктів. Спина міцна, довга. Поперек короткий, при погляді зверху широка. Круп довгий, майже горизонтальний. Живіт незначно підтягнутий.

Кінцівки
Костисті, з добре вираженою мускулатурою. Лапи овальні, з дуже щільно стиснутими пальцями.

Хвіст
Поставлено високо. Собака несе його горизонтально або трохи піднімає. Покритий густою шерстю. Купірується до третього або 1/2 довжини.

Волосяний покрив
Шерсть довга, щільна, хвиляста. На голові - коротка. На шиї, вухах і крупі густо завивається. На задній поверхні кінцівок - очоси. На хвості - підвіс.

Забарвлення
Червоно-бурий або жовтувато-коричневий. Чорний або темно-коричневий з білими мітками на грудях і шиї або з жовтувато-коричневими підпалинами (світлішими або темнішими за тону) над очима, на морді, кінцівках і навколо анального отвору. Сіро-коричневий, причому шерсть на голові часто коричневого кольору або з коричневими плямами. Плямистий з коричневими плямами на білому тлі.

Висота в холці
Пси: 48 - 54см. Суки: 45-51 см.

Вага
Близько 20 кг.

 
AngelTimДата: Середа, 13.06.2012, 01:05 | Повідомлення # 3
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 235
Нагороди: 6
Репутація: 48
Статус: Offline
Коікерхондье
Коікерхондье досить стара голландська порода мисливських собак практично зникла до кінця XIX століття, проте була відновлена ​​в середині XX століття. Назва породи Коікерхондье відбувається від гол. «Kooiker», що означає «утятнік», т. е. мисливець на качок. Щорічно проводиться день коікерхондье сприяв популяризації цієї породи, і в 1966 р. маленький спанієль був офіційно визнаний.
Країна походження Голландія
Початкове назву Kooikerhondje
Інші назви Petit chien hollandais de chasse au gibier d'eau. Собачка утятніка. Голландський спанієль.

характеристика породи
Витривала собака, не боїться холодної та сирої погоди. Володіючи гострим чуттям, вона вміло знаходить птахів у прибережних чагарниках, піднімає на крило, а після відстрілу апортірует мисливцеві. Любляча і уважна, ця собака - прекрасний компаньйон. Дресирування повинна бути наполегливою, але обережною.
Потрібні простір і багато активних фізичних вправ. Необхідно щодня чистити і вичісувати шерсть собаки.
 
AngelTimДата: Понеділок, 03.09.2012, 23:19 | Повідомлення # 4
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 235
Нагороди: 6
Репутація: 48
Статус: Offline
Трохи теорії

Кожна порода мисливських собак має не тільки свій, притаманний цій породі, зовнішній вигляд, екстер’єр, а й свій комплекс робочих якостей. З цих якостей складається загальна картина поведінки на полюванні, що відрізняє собак цієї породи від інших. Ці комплекси робочих якостей істотно відрізняються в різних групах порід. Так, наприклад, робота лайки і гончака відрізняються дуже сильно. Навпаки, у собак однієї породної групи відмінності невеликі. Наприклад, робота англійського сетера і пойнтера розрізняються деякими деталями, особливостями ходу, стійки і т.д. В основі всіх цих відмінностей лежать вроджені породні якості, які сформувалися і були закріплені в процесі виведення порід. Робочі якості можна розділити на вроджені і закріплені в процесі дресирування і натаски. Так, наприклад, стійка- вроджена якість лягавих, яке розвивається і шліфується в процесі правильної натаски. А послух, закріплене якість, яка утворюється в результаті дресирування і натаски. Але якщо подивитися уважніше, то закріплені якості теж базуються на вроджених. Наприклад, для вироблення послуху необхідно, щоб собака мала відповідний тип нервової діяльності, характер, інакше відпрацювати послух буде дуже важко. А характер і тип нервової діяльності це вроджені якості.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: